Звернення громадян

Порядок подання звернень

    Питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів регулює Закон України "Про звернення громадян"(далі – Закон). 

    Вимоги до звернення передбачені статтею 5 Закону:
    Звернення може бути усним чи письмовим.
    Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.
    Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
   
   У зверненні має бути зазначено:

   У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.         Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

    Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

      Електронне звернення пишеться у довільній формі, але має відповідати вимогам Закону України «Про звернення громадян».

Юридична адреса: Лінія 12, 6 ст. Люстдорфської дороги, 22, м. Одеса, 65 114

Фактичні адреси:

Лінія 12, 6 ст. Люстдорфської дороги, 22, м. Одеса, 65 114;

вулиця 3 Слобідська, 134 м. Миколаїв, 54 055


Телефон: (048)705-40-02 (Одеса)

Мобільний телефон: +38(099) 089 11 29 (Миколаїв)

е-mail: sw@dei.gov.ua,Графік роботи:

Пн-Чт:  8.00 - 17.00

Пт.: 8-00 - 15.45

обідня перерва – з 12.00 до 12.45

Вихідні: субота, неділяГрафік прийому громадян:

 

Начальник Державної екологічної  інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області)

Владислав ХРУЩ – перший та третій четвер місяця.

 

Перший заступник начальника Державної екологічної  інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) Яна МАЙБОРОДА – другий та четвертий четвер місяця.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці