Керівництво Державної екологічної інспекції Південно - Західного округу (Миколаївська та Одеська області)

 Караулов Віталій Дмитрович


Начальник Державної екологічної інспекції Південно - Західного округу (Миколаївська та Одеська області) 

1983 року народження, освіта повна вища, у 2005 році закінчив Одеський державний екологічний університет за спеціальністю «Агрометеоролігія», у 2009 році Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство», у 2014 році Караулову В.Д. присуджено науковий ступінь «Доктора філософії» в галузі права. 

На державній службі з 2009 року. 

Працював на керівних посадах у ДП «Національний проект «Якісна вода» Державного агенства з інвестицій та управління національними проєктами України, в Управлінні Держземагенства у Миколаївському районі Миколаївської області, у Головному управлінні Держземагенства в Одеській області Державного агенства земельних ресурсів України, у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Київській області, у Головному управлінні Держпродспоживслужби в        м. Києві, у Державній екологічній інспекції в Одеській області. 

Наказом Державної екологічної інспекції України від 02 березня 2021 р. № 17-тр/р призначений на посаду Начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області).

Мартиченко Владислав Вікторович

Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Південно - Західного округу (Миколаївська та Одеська області) 

Освіта: у 2020 році закінчив Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Менеджмент». 

Працював на керівних посадах у Державному комітеті рибного господарства України, у ДП «Національний центр поводження з небезпечними відходами».

Наказом Державної екологічної інспекції України від 02 березня 2021 р. № 18-тр/р призначений на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області).

Радик Олексій Володимирович

  

Заступник начальника Державної  екологічної  інспекції  Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області)

 1985 року народження, у 2009 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

На державній службі з 2012 року.

Працював на керівних посадах у Державному підприємстві з питань поводження з відходами як вторинною сировиною, у відділі Держкомзему у Кривоозерському  районі Миколаївської області, в Управлінні Держземагенства у Миколаївському районі Миколаївської області, у Головному управлінні Держземагенства у Миколаївській області, у КП по утриманню зелених насаджень Солом'янського району міста Києва, у ТОВ «Грінвей Енерджі», у КП «КИЇВМІСЬКРОЗВИТОК».

Наказом Державної екологічної інспекції України від 06 травня 2021 р. № 56-тр/р призначений на посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області).


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці