Інспекція продовжує фіксувати порушення порядку збуту ялинок

 Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) виявила порушення збуту новорічних дерев під час рейду ялинковими ярмарками Миколаєва .

Під час проведення рейду здійснено перевірку локації по вулиці 3 Слобідська ріг вулиці Колодязної , на перехресті проспекту Миру та вулиці Будівельників, по вулиці Космонавтів, вулиці 6 Слобідський ріг проспекта Центрального.

Встановлено, що на деревах відсутні спеціальні бирки, що є порушенням статей 9 та 10 Закону України «Про рослинний світ», пункту 17 Інструкції з ведення електронного обігу деревини, затвердженої Наказом Міндовкілля від 27.09.2021 № 621.  


На продавців складені 5адміністративних протоколів за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу). Матеріали за виявленими фактами будуть спрямовані до районних судів за місцем скоєння правопорушення.


Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) продовжує рейди в рамках природоохоронної акції «Новорічна ялинка 2021-2022». Під час заходів контролюється дотримання порядку збуту ялинок, а саме, наявність бирок, реєстраційного номера дерев, достовірність інформації у товаро-транспортній накладній.


Фото ілюстративне

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці