Дорогі друзі!
Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та
Одеська області) від щирого серця вітає вас з прийдешніми Новим роком та
Різдвом Христовим та бажає міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та
добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, благополуччя і Божої
благодаті!
Нехай новий 2022 рік буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове надихає серце любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім'ї, тепла і світла у вашій оселі!
![🍾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t19/1/16/1f37e.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)