Державні інспектори продовжують фіксувати випадки незаконного вилову водних біоресурсів

Так, 9 серпня у Березанському лимані біля села Осетрівка (Чорноморська громада Миколаївського району Миколаївської області) виявлено випадок вилову риби в забрід незаконним знаряддям лову – сіткою, довжиною 30 метрів. Порушник був затриманий під час постановки сітки, рибу виловити не встиг. Складено протокол за ч. 4 статті 85 КУпАП, сітку вилучено, матеріали справи будуть направлені до суду.

11 серпня у Тилігульському лимані встановлено факт промислового вилову риби посадовою особою разом з людиною, в якою відсутнє посвідчення рибалки, чим порушено п. 9.9.1 Правил промислового рибальства у Чорному морі. Відповідно до частини 3 статті 85 КУпАП до порушника застосовано адміністративне стягнення в сумі 340 гривень.

Також 11 серпня у Тилігульському лимані біля села Українка (Коблівська громада Миколаївського району Миколаївської області) ловив рибу в брід  сіткою ще один порушник. Складено протокол за ч. 4 статті 85 КУпАП, сітку та вилов вилучено, розраховано збиток у сумі 3 128 грн. Матеріали справи будуть направлені до суду.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці