ТОВ «Ойл Ультра» сплатить до Державного бюджету України штраф у сумі 170 тис грн за порушення законодавства про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції

У травні 2021 року було проведено планову перевірку характеристик автомобільного бензину та дизельного палива на АЗС ТОВ «Ойл Ультра» у Миколаєві.

Перевіркою встановлено ряд порушень норм Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів дизельного, суднових та котельних палив від 01.08.2013 року № 927 та Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

На підставі акту перевірки було прийнято рішення про обмеження надання продукції на ринку, приведення продукції у відповідність до встановлених вимог.

Під час проведення позапланової перевірки у липні 2021 року було встановлено, що суб`єктом господарювання не виконано встановлені Законом України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» вимоги посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд.

Тому на ТОВ «Ойл Ультра» накладено штраф у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 170 тис грн за порушення вимог п. 6 ч. 4 ст. 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

З огляду на те, що у визначений строк суму штрафу не перераховано до бюджету, інспекція звернулась до суду із позовом про стягнення санкцій.

Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду від 27 лютого 2023 року адміністративний позов задоволено. Суд прийняв рішення про стягнення штрафу. Постановою П’ятого апеляційного адміністративного суду від 10 липня 2023 року апеляційну скаргу ТОВ «Ойл Ультра» залишено без задоволення.

Інспекція звернулась до Державної виконавчої служби щодо примусового стягнення штрафу.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці