За порушення вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» ТОВ «Паливно-торгова фірма «Укр-Петроль» сплатило 340 тисяч гривень штрафу

У березні 2021 року було проведено  планову перевірку характеристик автомобільного бензину та дизельного палива на АЗС № 7 «Укр-Петроль»  у місті Одеса.

Перевіркою встановлено порушення норм Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів дизельного, суднових та котельних палив від 01.08.2013 року № 927 та Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Суб`єктом господарювання не виконано у встановлений термін вимоги посадових осіб інспекції, а саме не надано в строк  інформацію про стан виконання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, тому було винесено постанови про притягнення до адміністративної відповідальності на загальну суму 340 тисяч гривень.

З огляду на те, що у визначений строк штраф не було перераховано до бюджету, інспекція звернулась до суду із позовом про накладання санкцій в судовому порядку.

Рішенням Волинського окружного адміністративного суду позов інспекції задоволено та на даний час суму штрафу стягнуто у повному обсязі.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці