У Миколаєві встановлено факт незаконної обрізки дерев

29 серпня до інспекції надійшла інформація про проведення обрізки дерев по Проспекту Центральному у Миколаєві.

Фахівці інспекції виїхали на місце та встановили, що на території бульварної частини проспекту Центрального працівники Комунального підприємства «Миколаївські парки» здійснюють спилювання дерев до ступеня неприпинення росту,  а саме спилювання гілок, які не є старими, сухими або пошкодженими. Крім того спил проводиться у вегетаційний період.

Зафіксовано факти пошкодження 6дерев породи «Липа».

Такими діями порушено норми статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та пункти 9.1.10 та 9.1.11.2 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України.

Щодо посадової особи підприємства складено протокол про адміністративне порушення.

З даного приводу інспекція повідомляє, що відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, для нормального росту й  правильного  розвитку  дерев здійснюють   догляд   за  кроною  протягом  усього  життя  рослин. Обрізають дерева навесні до розпукування бруньок або восени  після опадання   листя.   У   дерев   видаляють  порослеві  пагони,  які утворюються біля кореневої шийки,  а також на стовбурах в міру  її появи. Сухі гілки обрізують у міру їх виявлення впродовж року.

Крім того, санітарне обрізання крони виконують,  щоб позбутися старих,   хворих,  сухих  і  пошкоджених  гілок,  а  також  гілок, спрямованих  всередину крони або зближених одна з одною. Обрізанню підлягають  також  пагони,  що відходять від центрального стовбура вгору під гострим кутом, щоб уникнути їхнього обламування.

   

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці