Судом прийнято рішення про внесення до ЄДР досудових розслідувань відомостей про вчинення кримінального правопорушення за заявою інспекції

У публікації  26 липня 2023 року ми розповідали про засипання берега річки Інгул землею і будівельним сміттям та утворення сміттєзвалища на території, що межує із земельною ділянкою по вул. Побережній, 16 (Інгульський район Миколаєва).

Тоді державними інспекторами за результатами обстеження проведено розрахунок розміру шкоди у сумі 79,8 тис грн, яка заподіяна самовільним зайняттям земельної ділянки та засміченням земельних ресурсів.

Оскільки в діях невідомих осіб, що здійснили засмічення та самовільне зайняття земельних ресурсів, є ознаки злочину, інспекція направила заяву до Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Заява була розглянута, однак достатніх підстав, які б свідчили про скоєння кримінального правопорушення не встановлено. Тому інспекція звернулась до судових органів.

28 серпня 2023 року ухвалою Заводського районного суду м. Миколаєва прийнято рішення про внесення до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення кримінального правопорушення. Тобто по даному питанню буде проведено досудове розслідування.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці