Зафіксовано декілька незаконних порубок на Первомайщині

Так, за межами села Болеславчик Первомайського району встановлено факт самовільного, без дозволу уповноваженого органу місцевого самоврядування, знищення до ступеню припинення росту трьох дерев породи «Клен».

Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.153 КУпАП, штраф у сумі 255 він сплатив, також до сплати пред’явлено претензію про відшкодування збитків у сумі 1588 грн.

Також зафіксоване самовільне знищення до ступеню припинення росту двох дерев породи «Вишня» біля будинку по вул. Героя України Дмитра Васильєва у Первомайську. Адміністративний штраф у сумі 255 грн вже сплачено, розрахована сума збитків становить 838 грн, порушнику пред’явлено претензію.

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища встановлено факт самовільного знищення до ступеню припинення росту одного сухостійного дерева породи «Берест»,  в полезахисній смузі біля села Грушівка в межах території Первомайської міської територіальної громади Первомайського району Миколаївської області.

Порушник сплатив штраф у сумі 595 грн та отримав претензію про відшкодування збитків у сумі 8093 грн.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці