27 вересня фахівці інспекції прийняли участь у тренінгу з оцінки забруднених ділянок

Фахівці Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області)о переймають міжнародний досвід щодо фіксації подій надзвичайної ситуацій під час дії воєнного стану під час тренінгу з оцінки забруднених ділянок, організованому UN Environment programme.

Основна мета цієї навчальної програми - посилити та оновити науково-технічний потенціал державних екологічних експертів України у дослідженні забруднених територій, що утворилися внаслідок військового конфлікту, та забезпечити відповідність підходу до оцінки найкращим міжнародним практикам.
  

Тренінг спрямований на безпосередню підтримку технічних груп під керівництвом Державної екологічної інспекції України у проведенні розслідувань забруднених ділянок для оцінки характеру, масштабу та ризиків.

Також, екоінспектори виконали практичне завдання  на визначення завданої довкіллю шкоди, використовуючи супутникові дані до обстрілу та після. Виконували порівняльний аналіз вітчизняних та міжнародних стандартів при визначенні ризиків для життя, здоров’я, людини та довкілля. Ознайомилися з роботою приладу PID (детектор фотоіонізації), яким можна визначити леткі сполуки у ґрунтах.

  

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці