До інспекції надійшли численні звернення одеситів про
аварійний обвал каналізаційного колектора поблизу житлового масиву «Зелений
мис» і можливий витік забруднених стоків у Чорне море в районі села Крижанівка.
Інспектори виїхали на місце та обстежили територію. Встановлено,
що 20 червня через аварію стався обвал ділянки каналізаційного трубопроводу,
внаслідок чого стоки вийшли на поверхню. На сьогодні цей витік уже ліквідовано.
Зараз Фонтанська сільська рада спільно з КП «Міські
дороги» проводять аварійно-відновлювальні роботи на пошкодженій ділянці мережі.
Щоб не допустити нових витоків, каналізаційні стоки відкачують і спрямовують до
централізованої системи водовідведення в обхід місця аварії.
Ймовірно, під час аварії частина зворотних вод могла
потрапити до зливового колектора в Крижанівці. Тому інспектори відібрали проби
морської води, фахівці перевірять її на вміст забруднюючих речовин.
За результатами досліджень будуть вжиті заходи реагування.