Під час рейдових заходів, спрямованих на збереження
зелених насаджень, державні інспектори спільно з працівниками поліції виявили
факт незаконної рубки дерев у Болградському районі Одеської області.
Порушення зафіксовано в полезахисній лісосмузі за межами
населеного пункту на території Теплицької територіальної громади. Невстановлені
раніше дерева акації були зрізані без відповідних дозвільних документів.
Загалом незаконно знищено п’ять сироростучих дерев.
Особу порушника встановлено та притягнуто до
адміністративної відповідальності за статтею 65-1 Кодексу України про
адміністративні правопорушення. Штраф у розмірі 510 гривень сплачено у повному
обсязі.
Крім адміністративного стягнення, фахівці інспекції провели розрахунок шкоди, завданої державі внаслідок самовільної рубки. Сума збитків склала 1740 гривень. Порушнику направлено претензію щодо добровільного відшкодування завданої шкоди.