В Інгульському районі Миколаєва після звернення мешканців прибрали несанкціоноване сміттєзвалище

До інспекції надійшло звернення щодо незадовільного санітарного стану території біля контейнерного майданчика на вулиці Південній в Інгульському районі Миколаєва.

Державні інспектори підтвердили наявність несанкціонованого сміттєзвалища. Біля контейнерів накопичилися побутові відходи, картон та залишки сухої рослинності, що погіршувало санітарний стан території та створювало незручності для мешканців.

За результатами обстеження інспекція звернулася до Виконавчого комітету Миколаївської міської ради із вимогою вжити необхідних заходів для ліквідації засмічення.

Комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс» організувало прибирання території та повністю ліквідувало сміттєзвалище за адресою, зазначеною у зверненні.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці