Виявлено скид стічних вод з судна «IRON DESТINY»

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Південно – Західного округу в ході спільного, з 1 загоном морської охорони, обстеження внутрішніх морських вод, територіального моря та виключної (морської) економічної зони України, виявлено скид вод невідомого походження з судна «IRON DESТINY» ІМО 8202018 (проводилась зачистка трюмів судна).

За результатами лабораторного дослідження проби морської води, відібраної в місці скиду, встановлено перевищення нормативів гранично допустимих концентрації по вмісту у воді завислих речовин у 3 рази та заліза загального у 3,4 рази.

Спільно із представниками Управління Служби безпеки України в Одеській області здійснено огляд ошвартованого в акваторії Південної Філії ДП «АМПУ» судна. Відібрані проби води після системи очистки стічних вод судна та встановлено перевищення нормативів гранично допустимих концентрації по вмісту у воді завислих речовин у 15 разів.

Таким чином, інспекцією при порівнянні результатів проб було виявлено факт погіршення якості води та встановлено факт забруднення територіальних та внутрішніх морських вод України судном «IRON DESТINY» ІМО 8202018 в результаті скиду господарсько-фекальних стічних вод у кількості 150 куб м. Розмір відшкодування збитків, заподіяних внаслідок забруднення, становить 21 000 доларів США, яка сплачена добровільно в повному обсязі.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці